Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (0555) 834 88 24

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

Emlaksayfam.com Emlak Ofislerini, inşaat firmalarını ve emlak arayanları bir araya getirme amacıyla Türkiye'ye hizmet veren emlak ilan bilgi platformu olarak kurulmuştur.  Sektörel bilgi ve birikimini; kullanıcı dostu, akıllı dijital çözümleriyle, gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edip, satışlarınızı hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Dijital sektörün gelişmesiyle emlak satıcıları ve alıcıları tek bir platformda tüm sektörün nabzını tutmak isteyen emlaksayfam.com konut almak ya da kiralamak isteyenler, bölge ve bölgenin yapısına dair bilgi almak isteyen son kullanıcılar için bir bilgi platformudur. Alıcılar yönünden merkezi yerlere, sağlık ve sosyal kurumlara yakın olmak gibi kriterleri göz önünde bulundurmaktadırlar. Bu kriterleri sağlayan konutları bulmak ise artık basit bir hale gelmiştir. Çünkü günümüz internet kullanıcılarının artık vazgeçilmez haline gelen ve internet üzerinden faaliyet gösteren emlak siteleri bu ihtiyacı karşılamaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda son kullanıcıya ulaşmak isten emlaksayfam.com bu alan hizmet veren internet sayfasıdır.

 Emlaksayfam İnternet Sayfası Hizmetleri Nelerdir? 

Farklı emlak projeleri çerçevesinde satılan ya da kiraya verilen birçok konut, arsa emlaksayfam aracılığı ile internet kullanıcılarına ulaşmaktadır.  Emlaksayfam’a girdiğiniz zaman farklı arama seçeneklerini (Resim A) kullanabilirsiniz. Öncelikle kiralık, günlük kiralık ya da satılık gibi ayrı kategorilerde arama yapma imkânı sunmaktadır. Ayrıca lokasyon seçerek de gayrimenkul arayabileceğiniz gibi ilginizi çeken gayrimenkulün Sokak Görünümü sekmesine tıklayarak 360 derecelik sanal sokak turu ile oturduğunuz yerden çevresini görebileceksiniz.


Web sayfasının tasarımı ise oldukça sade olup gözü yormayan tasarım ve renkler kullanılmıştır. Sayfanın ortasında büyük bir arama motoru mevcuttur. Buraya sadece kelime ve ilan numarası yazarak aramaya yapabilir; dilerseniz il, ilçe mahalle gibi alanları doldurarak aramayı detaylandırabilirsiniz. Ayrıca isterseniz üst menü üzerinden de dilediğiniz emlak ilanını bulabilirsiniz. Proje, konut, işyeri ve arsa gibi seçenekler ile farklı alternatiflere göz atmanız mümkündür.

Web sitesine üyelik ücretsizdir. Sorunsuz bir şekilde üye olabilirsiniz. Eğer alıcıysanız, üye olarak yaptığınız aramaları kaydedebilirsiniz. Hoşunuza giden herhangi bir projeyi de favorilerinize ekleyebilirsiniz.   

Satıcı durumunda iseniz, bireysel üye olarak 5 emlak ilanı, emlak ofisi veya inşaat firması iseniz 150 ilanı bedava bir şekilde verebilirsiniz. Bunun için farklı üyelik tipleri uygulamaya konulmuştur. Bu üyelik tipleri de müteahhit, emlak ofisi, sahibinden ve inşaat firması olarak sınıflandırılmıştır.

Emlaksayfam.com işinizi kolaylaştıran teknolojik alt yapısı ile kurumsal üyelik veya bireysel üyeliklerde ilanlarını sıcak fırsatlar bölümüne yükseltmek için 7 gün, 15 gün, 1 Ay ‘lık gibi ücretli dopingler kullanma imkanına sahiptir.


 

 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0555) 834 88 24

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.