Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (0555) 834 88 24

Konut ve Arsa değerleri neden gittikçe artıyor

Anasayfa Yazılar Konut ve Arsa değerleri neden gittikçe artıyor
Sevdiklerinizle Paylaşın

Konut ve Arsa değerleri neden gittikçe artıyor

Şehir yaşamı herkesin gözünü kamaştıran her yere ulaşımı olan imkanların neredeyse sınırsız olduğu bir yer gibi gözükse de insanların şehir yaşamanı alışması orada bir hayat sürmesi göz kamaştırıcı şekilde olmasa gerek hele ki konut sahibi değilseniz?

Büyük şehirde konut satın almak ya da arsa sahibi olmak elbette gelecek için büyük bir yatırım bu yatırımı en doğru şekilde kullanmak sizin elinizde. Peki yatırım yapmak zorlaşıyor mu? Konut ve arsa sahibi olmak değerli yükselen bir yapı olduğu için zorlaştı.


İnşaat firmaları büyük şehirleri daha yaşanabilir konutlar inşa ederek insanları şehir kalabalığın stresinden uzak tutuyor. Peki konutları inşa ederken arsa fiyatları artmıyor mu? Hem de 3 kat 5 kat artıyor. İnşaat firmaları konut projesinin yapılacak olduğu arsayı analiz ederek gerekli yatırımları yapmak için arsa sahibiyle görüşmeler yaparak arsa değerini artırmış oluyor. Bu arsa fiyatları ülkemizde en çok İstanbul ilimizde görülmektedir. Bu fiyatların bu şehirde artmasının başlıca nedenleri mega projelerin olması. Bunlar 3. Köprü, 3. Hava limanı, Kanal İstanbul projesi ve diğer projeler olmak üzere bu şehirde konut ve arsa fiyatlarının artmasına neden oluyor.

Birimlerini değerlendirmek için araştırma yapanlar özellikle son on yılda arsa fiyatlarının artış olduğu bölgelere yatırım yapanlar bu işte karlı çıkanlar olmuştur. Sizde karlılık durumunuzu elinizdeki miktarı karlı bir yatırım yapmak isterseniz projelerin olduğu bölgelerini göz önünde bulundurarak değerlendirme ve araştırma yapmalısınız. 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0555) 834 88 24

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.